bosch_1600a02ng0
bosch_1600a02ng0
bosch_1600a02ng0
bosch_1600a02ng0
BOSCH 1600A02NG0 VDE tangenset 3-delig
 61,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • VDE diagonale zijkniptang 160 mm (1 600 A02 ND9)
  • VDE punttang recht 200 mm (1 600 A02 NE3)
  • VDE combinatietang 180 mm (1 600 A02 NE1)
Productomschrijving
  • Geïsoleerd, eenvoudig, praktisch - Bosch Professional VDE tangenset - 3-delig
  • Getest tot max. 10.000 volt en VDE-gecertificeerd tot max. 1000 volt conform DIN EN/IEC 60900
  • Praktisch bij het hanteren, vastpakken en knippen
  • Duurzame en robuuste tangkop van chroom-vanadiumstaal
Belangrijkste kenmerken
  • VDE en GS
  • Machine getest tot 1000 volt
  • Machine gecertificeerd volgens DIN EN/IEC 60900
  • Helpt te voorkomen dat de gebruiker een elektrische schok krijgt
Toepassingen
  • De 3-delige set bevat VDE combinatietang (180 mm), een VDE diagonale zijkniptang (160 mm) en VDE punttang (200 mm)